Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Segitseg kellene mert mar nem...

Wolfy233T kérdése:

Segitseg kellene mert mar nem tudok mit kezdeni? Nem tudom torlni a lol-t. Help?

Figyelt kérdés

nem reg letoltottem a League of Legends jatekot es patcheles kozben lealt a gep egy kis aramszunet miatt.

masodjara a patcher mindig lealt 84% korul. ramentem igyhat a telepitore ramentem a remove files gomba ami a lol telepitoben volt benne, torolte de meg igy is maradtak fajlok. azokat kukaba dobtam es toroltem ,de amikor megprobaltam ujra telepiteni azt irja ki hogy a programnak egy masik verzioja telepitve van.... megneztem a vezerlopultban a fjlkezloben es tenyleg ott van! 0byte. es nem engeti eltavolitani mert allitolag nincs rajta a gepen szoval WTF??? probaltam a Hard Drivr washert is de a felesleges fajlokkal meg mindig nem ment el ittt boldogit engem.. tudnatok segiteni?



2014. okt. 5. 08:31
 1/1 savanyújóska ***** válasza:
CCleaner, és a registryt pucold ki vele, mert nem a merevlemezen maradt fájl, hanem valalhol van egy bejegyzés.
2014. okt. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!