Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Amikor a Sony Vegast leteszem...

Amikor a Sony Vegast leteszem az asztalra, és gyorsan megnézek valamit, és ha visszanézek a Vegasba, tölt nagyon sokáig. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Egész eddig nem fordult elő, mostani két napban dolgozok a Sony Vegasban, és szerkesztem a videókat, és gondoltam a netről leszedek egy képet hogy beillesszem a videómba. Leszedtem, húznám a vegasba, de tölt vagy kb 2 percen át. Utána mégegyszer odahúzom, megint tölt 2 percet és akkor már jó lesz. De ugyan ez van akkor amikor csak simán leteszem az asztalra. Videófelbontás Preview Halfra van állítva. Mit tegyek?

2014. okt. 5. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nekem is csinálja néha, még nem sikerült megfejtenem, hogy miért, de mintha elkezdené újra beolvasni a vincsiről a thumbnaileket, és amíg nem végez vele, döglötten hever. Ennyit találtam róla most: I think this caused by a setting in properties (ALT+ENTER), there is a setting that makes the MEDIA files off-line when Vegas is not the main (focus) program, this releases the clips for other software to use.

Just check/unchecked this option and the clips remain in control with Vegas and you should not see this "Hanging"

2014. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kedves válaszoló! Légy szíves magyarra is lefordítanád? Sajnos, nekem is ezt csinálja..
2014. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

magyarul: options -> preferences -> general -> close media files when not the active application

na, ezt kell kikapcsolni. Ez csinálja azt, hogy ha lerakod a Vegast, elengedi a file-okat, és amikor újra feljön, újratölti. Ha kikapcsolod, nem fogja, cserébe viszont nem tudsz rámenteni Photoshop file-ra, mondjuk, ami be van rakva, meg nem tudsz módosítani semmit, amit fog. Valamit valamiért :)

2014. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hogy érted, hogy nem tudok rámenni photoshop filera? Nem úgy hangzik, mint amit használnék, de hátha XD amúgy köszi :)
2014. okt. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Például ha táblákat használok, pl spéci feliraokat, simán behúzom a .psd file-t a Vegasba, és ha át akarom írni, akkor csak lerakom a Vegast, Photoshopban szerkesztek a file-on, elmentem, úgy, ogy felülírom, és amikor megnyitom a Vegast, már az új van benne. Na, ez a funkció nem fog működni, ha a Vegas nem engedi el a file-okat. Ha amúgy sem használod ezt, akkor nem téma.
2014. okt. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!