Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PLS! WordPad dokumentum...

PLS! WordPad dokumentum nyomtatás?

Figyelt kérdés

lehet rossz kategória, bocs

Csináltam a WordPad-ban egy cikket, több mint 1 oldalas és holnap viszem suliba nyomtatni ki, és ki tudják nyomtatni?

mert itt nem tudom (nincs Word) hogy külön oldalon legyen, mer itt fullon egymás alatt van az egész szöveg...

ja és "rtf" formátumba mentettem.

bocs ha valami hülyeséget kérdezek :D



2014. okt. 5. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
WordPad minden Windows-on van, ki fogják tudni nyomtatni.
2014. okt. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az RTF formátumot minden valamire való szövegszerkesztő be tudja olvasni.


Bizony, a WordPad formázási lehetőségei finoman szólva szegényesek. Csak azért képezi a Windows részét, hogy elmondhassák: van a rendszerükben beépített szövegszerkesztő.

Viszont ha jól használhatóra megcsinálták volna, akkor jóval kevesebben vennék meg az Office-t, így inkább meghagyták egy satnya kis csökevénynek, ami szöveget beírni jó, de komolyabb munkára alkalmatlan.



U.i.: létezik olyan, hogy OpenOffice. Ingyenes Office-csomag, benne egy Word-del összemérhető teljesítményű fejlett szövegszerkesztővel. Csak vigyázz, hogy .doc vagy .docx formátumba ments vele, mert az MS Office-ok csak a 2010-es verziótól kezdve képesek az OpenOffice formátumát kezelni.

2014. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!