Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre a gépre jó lenne majd a...

Erre a gépre jó lenne majd a Windows 9/10 (? ) Elfutna rajta bármilyen bugok, vagy egyéb probléma nélkül?

Figyelt kérdés

Proci: AMD Fx(tm)-4130 Quad-Core 3,81 GHz


Memória: 8 GB DDR3 1600 MHz Kingston CL11


Videókártya: NVIDIA Geforce GTX750Ti 2GB DDR5 PC1E


Alaplap: Asrock 980DE3/U3S3 AM3+ AMD 760G, DDR3 1866 (O.C.)


Tápegység: ATX 550W Chieftec CTG-550-80P


Egyébként azt olvastam, hogy nem Windows 9 jön, hanem Windows 10. A 9 kimarad (LOL)

Itt le van írva a gépigény (mivel már van a Windows 10-ből béta), de én nem nagyon értek ehhez.


Tehát ha kijön a teljes, akkor hogy menne a gépemen?



2014. okt. 5. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

OFF: a bugok a programozón múlnak, nem azon, hogy neked milyen a géped.


Az meg, hogy ténylegesen mikor fog kijönni, és milyen lesz a hardverigénye, arról pontos adatot még korai lenne mondani.

2014. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja. Bocsi, bocsi... lehagytam egy fontos linket!!

[link]

Itt van a gépigény a bétáról

2014. okt. 5. 18:44
 3/7 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem simán kéne futnia a gépemen. Bár ki tudja...
2014. okt. 5. 18:45
 4/7 kérdező.. ***** válasza:
Ezen a windows13 is menne.
2014. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, várhatóan menni fog. Megadott gépigényt biztosan teljesíti, és mivel tabletekre (is) szánják, ezért gépigénnyel sem szállhatnak el.

Ugyanakkor - egyelőre - nem ajánlanám a telepítését, hiszen még a fejlesztés korai fázisában van, garantáltan bugok, inkompatibilitási problémák tucatjaival találkoznál.

2014. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát...őő későn szóltál feltelepítettem. Viszont most azt nem tudom, hogy kell visszaraki a Windows 7-et... :/

Telepítettem azt a VirtualBox szoftvert is, ami az előbbi weboldalon volt, amit linkeltem.

De most hogy tudom visszarakni windows7-re, ami eddig volt.

2014. okt. 5. 20:42
 7/7 A kérdező kommentje:

Azzal a virtual box-al elvileg létre lehet hozni egy virtuális számítógépet.


Viszont nekem az most furcsa, hogy itt van az összes cucc, ami a win10 telepítése előtt volt...

Remélem nem a Windows 7 helyére telepítette és eltűnt a Windows 7, mert akkor tökönszúrom magam xD

2014. okt. 5. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!