Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudsz Androidra Force Kill...

Tudsz Androidra Force Kill alkalmazást?

Figyelt kérdés
Legtöbb task killer semmit nem ér, mert újraindul az alkalmazás leállítás után

2014. okt. 5. 21:55
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

d


Forced Kill

2014. okt. 5. 21:55
 2/13 anonim ***** válasza:

Mert azoknak újra is kell indulniuk. Az ilyen programok semmire sem jók.

Ha kevés a memóriád, vegyél jobb telefont. Erre csak ez az egy megoldás van. Vagy törölj le minden szart, pau-t, talking shit-et és akkor semmi nem fog feleslegesen futni a háttérben.

2014. okt. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Olvass utána az Android memóriakezelésének. Ha még utána sem érted miért nincs szükséged task killerre, kérdezz és válaszolok.

Tömören: majdnem mindig az összes ram foglalt, az alkalmazások pedig prioritással futnak. Amint kell egy újabb alkalmazásnak hely, leállítja a telefon a legalacsonyabb priorítással rendelkező alkalmazást. Így lesz elég hely az új alkalmazásnak. Te beleszólsz ebbe egy task killerrel, leállítod a folyamatot mert az milyen jó, több lesz a szabad ram, de ezzel csak feleslegesen terheled a telefont, hamarabb fog lemerülni. Hagyd a rendszerre az memóriakezelést. A telefon, zenelejátszó és hasonlóak magas prioritással futnak, ezeket nem állítja le a rendszer.

2014. okt. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Ez tény és való, de neki biztos nem az a főpoblémája, hogy kevés szabad memóriát ír ki.

Szerintem az a gondja hogy a kevés memória miatt elszál az adott éppen használatban lévő alkalmazás. Vagy pl ami 512mb-os telefonokon van annyira hűségesen takarítja ki a rammot hogy képes a billentyűzett,lanuchert is kilőni. Ami azért nagyon idegesítő lehet és ez sok telefonnál van így.

Amiket leírtál az csak a papír forma. Nekem egy giga rammal és a legújabb kitkatt-al is akadnak olyan problémák egy (szeritem) rosszúl megírt alkalmazással (into the dead) hogy kilépek és a helyett hogy kitakarítaná a rammot a többi appnak nem záródik be. és az isten sem tudja leállítani csak egy reboot.

Írja is hogy kevés ram van szabadon (olyankor kb 100mb) és az a ténylegesen szabad, mert olyankor minden kilépked nekem is. A böngészőktől kezdve a lanucherig minden.

2014. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
KitKat és 1GB ram van nálam is, mégis számomra ismeretlen a kevés memória hibaüzenet. Mindig van szabadon. Nincs játék a telefonon, mert nem játszok, lehet ezért. Rosszabbnál rosszabb romokat próbáltam a telefonon de egyik esetében sem volt gond a memóriafogyasztással. Amit írsz az alkalmazás hibája lehet, nem a rendszeré.
2014. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Persze, nem is mondtam vagy gondoltam volna azt hogy itt valami is az android hibája lenne, félre ne érts!

Én nem igazán szeretek rom-okkal mókólni mert nekem a gyári nagyon is megfelelő. Habár ez nagyon gyártó fűggő.

Szerintem az into the dead nem éppen art redy, vagy kitudja… Csak ennél az egy alkalmazással volt gondom eddig! :)

2014. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek romokkal mókólni, de a gyártó nem hagyott más választást.
2014. okt. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Touchwiz?
2014. okt. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem Samsung, Sony.
2014. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

SP? :D

Pedig a ram "zabáló" jelző álltalában a samsungra és a rouchwizre szokott értetődni.

De ott úgy tudom ténylegesen is zabálja a ramot. Nem csak "superfect" van. :)

2014. okt. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!