Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas nem fogadja be a...

Sony Vegas nem fogadja be a file-t! Mit kell ilyenkor tenni? SŰRGŐS!

Figyelt kérdés
Vettem egy Logitech C920 HD Pro WebCam-ot és azt Open Broadcaster-rel vettem fel (a webkamera képét). Amit lemetett az Open Broadcaster, azt a videót nem fogadja el a Sony Vegas, próbáltam convertálni, több fajta converterrel és egyik sem működik.

2014. okt. 6. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyik konverter sem olvassa a file-t, akor csúnyán beszoptad. Töltsd fel valahova a legkisebb ilyen videódat, és linkeld be, megnézem, mit tehetek. Amúgy a Youtube lekonvertálja neked még a mákos tésztát is, töltsd fel oda és szedd le az MP4-et. A minőségéért nem vállalok garanciát.
2014. okt. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a converter fogadja a file-t, csak a Sony Vegas nem fogadja el, még az átconvertáltat sem.
2014. okt. 8. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor miért nem olyat konvertáltál, amit megeszik a Vegas?
2014. okt. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenfélében próbáltam convertálni, beleértve az mp4-et is amit elkéne fogadnia!
2014. okt. 18. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!