Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlni egy lehetőleg...

Tudnátok ajánlni egy lehetőleg ingyenes ftp fileserver programot, amivel több különálló mappát lehet megosztani, és azokat jelszóval védeni, hogy aztán lehesen hozzá csatlakozni Total Commanderrel?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 09:21
 1/6 Tengor ***** válasza:
FileZilla Server
2014. okt. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Még egy kérdés: Milyen portokat kell kinyitni a routeren, hogy másik gépről el lehessen érni a hálózaton belül TC-vel?
2014. okt. 7. 10:15
 3/6 Tengor ***** válasza:
Az alapértelmezett FTP port a 21-es. A FZ Server is ezzel a beállítással indul. Célszerű átírni 10 ezer feletti portra és azt kinyitni.
2014. okt. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :) működik!
2014. okt. 7. 11:28
 5/6 A kérdező kommentje:

esetleg még olyanban tudsz segíteni hogyan kell lemez kvótát beállítani egyes mappákhoz? azaz ne lehessen nagyobb mint pl. 5 gigabájt?

Nem találtam sajnos ilyen a filezillában :(

2014. okt. 7. 11:30
 6/6 Tengor ***** válasza:

Nekem úgy tűnik nem is fogsz. A FZ Server otthoni felhasználóknak szánják, valószínűleg ezért nincsenek benne ilyen beállítási lehetőség, amik már inkább a professzionális felhasználás felé mutat.

Ha ilyen igényeid vannak, akkor bizony másféle szervert kell keresni.

2014. okt. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!