Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akadnak a videók?

ZeTamas kérdése:

Miért akadnak a videók?

Figyelt kérdés

van egy viszonylag jónak nevezhető gépem, Dell inspiron 5521 15 R, pontosabban:

[link]

valamilyen oknál fogva a videók akadnak rajta, a youtube, indavideo, de még a számítógépen lévők is, a vlc... CPU használat amikor nagyon felmegy, akkor is max 60%, így nem értem az egészet.

Mivel lehet probléma?


2014. okt. 8. 00:27
 1/6 A kérdező kommentje:
a számítógépet 2* újratelepítettem, más windows-al és ugyanúgy jelentkezik a probléma, a szoftvereket pedig frissítgetem, amikor van rá lehetőség
2014. okt. 8. 00:30
 2/6 anonim ***** válasza:
driverek fent vannak?
2014. okt. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen, az összes, ami kell
2014. okt. 8. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:

van egy dpc latency nevű program

[link]


szedd le és futtasd

látsz majd ugráló oszlopokat, amíg ez zöldben van addig ok

néha néha 1-1 sárga piros belefér. de ha ablakonként több sárga, piros is látható, akkor gond van.


Ilyenkor elkezded eltávolítani a drivereket egyesével(majd újraindítás), és nézed változik e a helyzet. Ha eltűnnek a piros/sárga oszlopok, akkor azzal a driverrel(amit legutóbb eltávolítottál) gond volt/van.


Megoldás: keresel egy régebbi verziójú drivert és kipróbálod vele, vagy ha nem egetrengetően fontos, akkor fel sem teszed.


Úgy is tesztelheted, hogy új win telepítés után nézegeted driver telepítésenként, hogy mikor jelennek meg a sárga/piros oszlopok.

2014. okt. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 vagyok

Ja lemaradt, nekem egyszer a wifi driver miatt volt ilyen, még a zene is akadt.

2014. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
max 2 sárga jött be egyszerre, 10 perce fut, de 1 pirosat láttam, végig zöld az egész...
2014. okt. 8. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!