Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért akar mindent a VLC...

Miért akar mindent a VLC Media Player megnyitni?

Figyelt kérdés
A probléma nagyon egyszerű, egyszer társítottam valamihez (azt hiszem .Lnk)és azóta mindent az a szerencsétlen videólejátszó akar megnyitni. Mindent próbáltam már, újrarakni a progit, társítani a dolgokat máshoz de semmire nem jutottam. A válaszokat előre is köszi.

2014. okt. 8. 01:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem Lnk, hanem Ink
2014. okt. 8. 01:35
 2/7 soccerway ***** válasza:

"egyszer társítottam valamihez"

-Elég lett volna a videó fájlokhoz. Most csináld visszafelé. Töröld a társítást.

2014. okt. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tabaki ***** válasza:

LNK, vagyis link, a programok indítására szolgáló hivatkozás. Tehát azt kérted tőle, hogy minden linket a VLC nyisson meg, és a rendszer híven teljesíti ezt az óhajodat. Nem biztos, hogy könnyen meg tudsz szabadulni a helyzetből (lehet, hogy a registryben kell matatnod, ami tapasztalat nélkül eléggé rizikós), de próbáld meg a következőt:

A Vezérlőpulban keresd meg a Mappa beállításait (a nézet szerint lehet, hogy Teljesítmény és mittudoménmi címszó alatt találod), homályos emlékeim alapján kell ott lennie valahol egy Fájltípusok fülnek, ahol elvileg minden társított kiterjesztés föl van sorolva. Ha szerencséd van, megtalálod az LNK-t a VLC-vel, jelöld ki, és nyomd meg a szintén itt található Törlés gombot (vagy lehet, hogy először Módosítás, utána Törlés). Nem tudom, ez tényleg segít-e, csak olvastam valamikor, nekem nem volt rá szükségem. Ha ez nem vezet eredményre, kénytelen leszel utánaolvasni, és kiderülhet, hogy a probléma nem is olyan egyszerű...

[link]

2014. okt. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy mikor társítottad akkor állítsd vissza a számítógépet egy korábbi időpontra hisz ezért találták ki ezt az opciót.
2014. okt. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:
@06:41: Igaz! Ha van rá mód, ez a legegyszerűbb!
2014. okt. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Vissza állítanám, de már rég volt. Azóta letöröltem a progit, csak most megint ezt akarom használni :/
2014. okt. 8. 21:57
 7/7 tabaki ***** válasza:
Ööö... miféle progit? Sok meghökkentő reakcióval találkoztam már ezeken az oldalakon, de úgy tűnik, lehet még nekem újat mondani.
2014. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!