Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honan tolthetek le megbizhato...

Honan tolthetek le megbizhato Vistat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A probléma ott kezdődik, hogy a Vista nem megbízható. Én egy hónap alatt négyszer telepítettem újra, míg meguntam, és áttértem Win7-re. Azóta nincsenek problémáim, pedig a Vistához még rendes driverpackom is volt a laptopomhoz, Win7el ellentétben.


Ha ragaszkodsz a Vistához, torrentet ajánlok. Köhömm *köhög* akarom mondani vedd meg a boltban.

2010. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
gyerekek! Nem holmi feltört mocsk*t kell leszedni, hanem eredetit kell megvenni! Nálam egy éve szuperál a Vista. Nem sajnáltam rá kiadni 25K-t. És nem is döglik meg. Am a hibák 99%-a USER ERROR. Vegyél 7-et, ne szedj le Vistát.
2010. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem haverom tette fel (nem eredetit) és még sose volt vele problémám pedig már 6 hónapja van rajta a gépemen. Remélem nem is lesz baj.
2010. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amúgy eredeti Vistás. De azért köszi. Nem kell az User Error duma, ennyira azért értek hozzá. Van, ami egyszerűen szar.
2010. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Apámnak vista-ja van, eredeti, és semmi baja vele, igaz csak netezik, de akkor sem volt vele semmi baja.

Másik rokonomnak meg letöltött Vista van, és neki sincs vele semmi baja, pedig ő azért jóval több mindenre használja.

Bár apámnak néha szemétkedett, de ez valószínű ő hibája volt, mert nem ért hozzá.

Persze nem azt mondom, hogy XP-nél vagy 7-nél jobb, de nem olyan szar, mint amennyire mondják.

Letölteni meg torrent oldalakról lehet legmegbízhatóbban, de ha nem vagy sehova regisztrálva, pirateclub.hu is megteszi.

2010. jan. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alapjában véve a Vista egy elhibázott operációs rendszer (lassú, nagy a gépigénye, idegesítő, stb...), de ha mindenképpen ragaszkodsz hozzá, próbáld meg a tisztaszoftver programot: 3000FT + postakölcség, és kapsz egy erdeti Vistát, egy erdeti XP-t és egy eredeti Office 2007-et. De szerintem az Ubuntu sokkal jobb OS, és ráadásul ingyen van. De a Vistánál még az XP és a Win7 is jobb.
2010. jan. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!