Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Metasploit Webcam hack,...

Laci199 kérdése:

Metasploit Webcam hack, tényleg lehetséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ellenőrizni szeretném otthoni környezetemet, mert sokszor nem vagyok otthon. Menyasszonyomra szeretnék néha néha ránézni, hogy minden rendben van-e otthon...A Metasploit nevezetű programmal állítólag lehetséges használni a laptopja webkameráját, a tudta nélkül. Valaki tud ebben segíteni esetleg?

#Metasploit #Webcam hack
2014. okt. 8. 21:55
1 2
 1/13 Tengor ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem fogunk segíteni. Az illegális megfigyelést tiltott kicsiny hazánkban.

Ha csak ennyire bízol benne, akkor miért veszed el? Pénz?

2014. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak a magad nevében beszélj Tengor
2014. okt. 8. 22:04
 3/13 Tengor ***** válasza:
100%
Igazad van, akkor majd jön egy jogász, aki elmondja, hogy illegális, ami akarsz...
2014. okt. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Istenem, tipikus magyar fórum...
2014. okt. 8. 22:10
 5/13 A kérdező kommentje:
Tipikus magyar fórum...
2014. okt. 8. 22:11
 6/13 Tengor ***** válasza:
100%
Ahogy mondod. Olyan választ kap valaki, ami nem tetszik neki, akkor egyből lemagyarozza a válaszolót. Mondjuk legalább a felmenőim még nem csuklanak.
2014. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha lehetséges akkor ahhoz érteni is kell ;) Mivel te ezt kérdezed így valószínűleg számodra nem lehetséges. És ahogy Tengor említette ezt a törvény valóban bünteti.
2014. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tregor, én is magyar vagyok, nem magyaroztalak le, amiben szerintem nincs is semmi rossz. Kérdeztem valamit, tudom hogy lehetséges a dolog mert millió meg egy videó van fent róla neten. Azt kérdeztem hogyan lehetséges, cinikus a válaszod olvasd vissza, TERMÉSZETESEN nem segítünk. Ha nem akarsz segíteni NE válaszolj. Itt meg hogy mi legális, meg nem legális, már rég túl vagyunk rajta. Hívhatsz jogászt, persze az is egy megoldás. Elgondolkoztam én a lakás bekamerázásán is, ja csak nem kevés pénz.
2014. okt. 8. 22:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat lelke a bizalom ha ez nincs akkor pont te fogod nyomorba dönteni saját magad.


Nekem a párom egy hentesnél dolgozik a boltba mint kisegítő

egyszer megkérdezte mi van ha kikezdek a Gyurival (fönök)


Mire én egészségedre legalább több pénzt hozol haza

2014. okt. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

"lehetséges használni a laptopja webkameráját, a tudta nélkül."

Teljesen mindegy, hogy milyen eszközzel, amire készülsz az (legalábbis ebben a - menyasszonyod tudta nélküli - formában) - mint előttem is mondták, nagyon helyesen - BŰNCSELEKMÉNY (BTK 422. §).


És nemcsak kis hazánkban - külföldön is.


"Valaki tud ebben segíteni esetleg?"

Aki ebben segítséget nyújt, az BŰNSEGÉD (BTK 14. §).


Ha a párodat/házadat/egyéb értékeidet félted, akkor meg valamilyen biztonsági kamera kell - de az már más téma.

2014. okt. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!