Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan készíthetek egy olyan...

Hogyan készíthetek egy olyan mkv fájlt, ami tartalmazza egy adott film mozis és rendezői változatának befejezését?

Figyelt kérdés
Találkoztam már 1-2 mkv release-el amiknél lehetett választani egy adott film befejezése közt. Én erre lennék kíváncsi, hogy ilyen mkv-t hogyan lehet készíteni. Egy dvd-t szeretnék mkv-ba átkonvertálnim ami tartalmazza a választható alternatív befejezést, amit szintén szeretnék a készülő mkv videóhoz hozzáadni. Valaki eltudja mondani, hogy hogy álljak neki? :) Előre is köszönöm a választ!

#DVD #.mkv #alternatív befejezés #2 in 1 mkv #választható befejezés
2014. okt. 9. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Te már láttál ilyet? És hogy lehetett választani, hogy melyik befelyezést kéred? Az elején vagy amikor odaértél?
2014. okt. 9. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudok is most hirtelen mondani neked egy release-t ami ilyen.


Carrie.2013.2in1.720p.Bluray.DTS.x264.HuN-TRiNiTY



VLC-n így lehet váltani:

[link]


MPCHC :

[link]

2014. okt. 9. 02:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Elvileg itt leírják a módszert:

101 things you never knew you could do with Matroska

[link]


Majd még átnézem, bár kicsit bonyolultabbnak tűnik, mint amennyit megér, de azért kíváncsi vagyok.


Egyébként seamless branching vagy ordered chapters technikának nevezik, ha valaki rá akar keresni.


Viszont valószínűleg inkább ezzel érdemes elkészíteni:

[link]


És akárhogy is, nem valószínű, hogy a legtöbb lejátszó támogatná, még a szoftveresekkel is lehet gond, például a hali splitter vagy a LAV kell hozzá vagy valami másik splitter, ami támogatja.


Én a magam részéről fét külön fájlba raknám a két befejezést (vagy csak az egyiket), az sokkal egyszerűbb. :)

2014. okt. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget!

Ezekre az oldalakra én is ráfutottam, csak mivel eléggé felszínes az angolom, nem tudtam belemélyedni a témába.

Azért is vártam itt a segítséget, hogy majd valaki esetleg elmagyarázza. Azért átnyálazgatom a linkeket, csak félek, hogy így nem lesz semmi a dologból, aztán marad az a megoldás amit javasoltál, hogy lementem a filmet szimpla befejezéssel, aztán jó világ.

2014. okt. 10. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!