Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ért Valaki a Steam-hez?

Ért Valaki a Steam-hez?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap kaptam egy üzenetet, hogy egy totál más városból más IP címről léptek be az accountomba, le is lockoltam, írtam egy ilyen "ticket"-et amiben bizonyítottam, hogy én vagyok a tulaj, semmi válasz nem jött... most megpróbáltam a honlapon belépni és megváltoztatni a jelszót és állítólag bannolva vagyok 2030-ig :/

Mit csinálhatok, a steam support nem válaszol, egyszerűen kibannoltak, és miből áll ez a bann, mert tudok játszani, meg vásárolni is... nem értem mi van... nincs egy telefonszámuk vagy valami? ahol felvehetem velük a kapcsolatot? Október 5-én küldtem be azt a szart, és azóta sincs semmi...


2014. okt. 9. 02:37
 1/5 Tengor ***** válasza:
A világon van pár millió játékos. Légy türelemmel, majd válaszolnak!
2014. okt. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5-én küldted azaz épphogy eltelt 3 munkanap.

Ne várj csodát, több millió ember használja még rajtad kívül, ráadásul ez egy "ingyenes" szolgáltatás, ahol nem tudják garantálni az azonnali 24-48 órás reakciót.


1-2 hétbe minimum beletelik, mire valakihez eljut a ticket és tud vele foglalkozni.

2014. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez szörnyű ...

Elhiszem, hogy sokan használják, de nem ez az egyetlen cég, aminek sok felhasználója van, de viszont ez az egyetlen, ahol ilyen béna a support.

Én is naponta 400 levelet olvasok el és válaszolok rá.

Ez elég gagyi kifogás...

2014. okt. 10. 01:33
 4/5 Tengor ***** válasza:
Akkor írj nekik egy második levelet is, hogy megreformálnád a support rendszerüket és tudsz magadhoz hasonló 40 embert még!
2014. okt. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tengor, te hatalmas vagy. :D
2014. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!