Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assassin's Creed-et mobilon...

Assassin's Creed-et mobilon hogy kell megcsinálni?

Figyelt kérdés

Tönkrement a Nokia 5230-asom, ezért elővettem a régebbi fajta Nokia 6020-asomat, de nem tudom hogy kell megcsinálni, hogy elfusson rajta az AC I. rész. Vettem hozzá kábelt, hozzácsatlakoztattam a gépre, de nem tudom felmásolni rá a játék ISO fájlját, mert az írja kevés a telefonmemória (korábban 80 sms-től betelt, de azokat már leszedtem)

Valahogy le kéne tömöríteni az ISO fájlt 25 Mb alá, vagy a gépen futtatni a játékot és a mobilon megjeleníteni ha 30 km-es körzeten belül vagyok, de nemtom, hogy kell beállítani.


Valaki segíthetne, ha tud. Köszi.



2014. okt. 9. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

What the fuck?


Nem bírod ki hogy ne ilyen kaliberű játékokkal játsszál mobilon?

Egyáltalán játék nélkül nem bírod ki?



Ez így jóformán kivitelezhetetlen.

2014. okt. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én úgy gondolom minden lehetséges a mai informatikában. Egyáltalán nem vagyok szerintem nagyravágyó, nem a negyedik résszel akarok játszani full grafikán, hanem csak az 1.-vel.


Olyan válaszokat szeretnék kapni, amik a kérdés érdemi részére próbálnak választ adni, nem bedig a játékszenvedélyem becsmérlik, vagy a pénztárcámból űznek gúnyt. 540,-Ft-ot tudtam rászánni a mobilom fejlesztésére, megevttem 500,- Ft-ért baráti áron a csatlakoztató a géphez, de nem tudom mit vegyek még.


Pls help!!

2014. okt. 10. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!