Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul?

Miért nem indul?

Figyelt kérdés
Végre valahára kijött az 1.43-as patch a War Thunder-höz.Yaayy!!!Na most meg az van nekem,hogy akartam indítani és nem engedte a Steam,mert nem volt jó valami mappa.Tanácsolt valamit,hogy mit csináljak vele,az nem jött be,ezért uninstalláltam a játékot és úúgy akartam elindítani.Most elindulna,csak annyi a baj,hogy ott van a játéknak a főmenűjében és csak annyit ír ki hogy:"Cheking network".De ezt már legalább 2 órája és nem igazán csinál semmit.Mit tehetnék ezzel?Előre is köszi!

#online #MMO #Steam #War Thunder #cheking network
2014. okt. 9. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom még beta patch,vagy ha nincs is oda írva,akkor tuti hogy valami beta cuccos! pont azért hogy csillaítsák a játékosok szomját a patch iránt.úgy vannak vele hogy kiadjuk,de ne működjön várjunk még vele!:)

na de komolyan: warthunder-t uninstaláld-->az összes mappáját törlöd-->patch-et is--> fel rakod a játékot + a patch-het hátha úgy elindul! ha nem akkor a patch-et szerintem igen csak töröld és felejdsd el a következőig!:)

2014. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ember!Megvan,jó minden,tudnám ki vagy küldenék egy csokit :D
2014. okt. 10. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:
kornél vagyok:D szivesen:)
2014. okt. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!