Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet ezt eltüntetni?

Hogy lehet ezt eltüntetni?

Figyelt kérdés

A számítógépemen ma megjelent a tálcán ez az ikon: [link]

Ha ráklikkelek ez jelenik meg: [link]

És firefox-ban új lap megnyitásakor mindig ez az oldal jön be: [link]


Mielőtt bárki kérdezné: nem mentem rá semmilyen vírusos oldalra (tegnap csak gmail-t és facebook-ot néztem meg, nem klikkeltem rá semmilyen reklámra, de nem is tudnék mert adblock-ot használok, nem nyitottam meg reklám/spam email-t, facebookon sem mentem rá semmilyen alkalmazásra vagy linkre), tegnap még nem volt ott amikor kikapcsoltam, ma bekapcsoláskor már igen.

Akkor most hogy szedtem össze ezt a hülyeséget? És hogy lehet eltüntetni? Természetesen programok telepítése/eltávolítása-ban nem lehet, avast sem csinál vele semmit.



2014. okt. 10. 09:03
 1/5 A kérdező kommentje:
és több mint egy hete nem is töltöttem le semmit
2014. okt. 10. 09:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy valamit felraktál, magától nem mászik fel az ilyen.

A jó hír az, hogy nem vírus, csak idegesítő.

Az tuti, hogy valahol fent van, start->futtatás->msconfigban ki tudod irtani az indítást, aztán megkeresheted, hogy hol van az a file, újraindítás után ki tudod törölni.

Firefoxot meg vagy úgy gyógyítod meg, hogy about:config, rákeresel, hogy search, és ami fekete, arra jobb gomb és alapértelmezettre visszaállít, a kezdőlapodat meg a beállításokban állítsd vissza az alapértelmezettre.

De azért nézz szét még egyszer a programok eltávolításában, hátha mégis ott van!

2014. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ok de akkor se értem hogy hogyan jött le...

már volt olyan hogy letöltéssel együtt került a gépemre valami hasonló, de most nem töltöttem le semmit

rákerestem angolul is erre a yahoo-s izére de nem találtam semmit

2014. okt. 10. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
A Yahoo olyan volt régen, mint a Google, talán nagyobb is egy ideig. Neki is van keresője meg minden istennyila.
2014. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is tudom hogy mi az a yahoo... :) konkrétan erre a malware-re gondoltam ami a yahoo-t állítja be kezdőlapnak, erről nem találtam semmit
2014. okt. 10. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!