Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "A folytatáshoz el kell...

"A folytatáshoz el kell fogadnod a Stream előfizetői Megállapodás feltételeit? "

Figyelt kérdés

Lány vagyok és még nem játszottam komolyabb játékkal, letöltöttem a Stream játékoldalról a Streamet, és most mikor fiókot akarok csinálni ezt írja ki:


"Kérjük olvasd végig ezt a megállapodást. A folytatáshoz el kell fogadnod a Steam Előfizetői Megállapodás feltételeit,"


2014. okt. 10. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy sima felhasználási feltétel. Érdemes (lenne) elolvasni. Úgy látszik, mindenképp el kell fogadnod a regisztrációhoz...
2014. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a lényeg hogy ez azt jelenti hogy fizetnem kell?
2014. okt. 10. 13:28
 3/8 A kérdező kommentje:
angolul van és németes vagyok
2014. okt. 10. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak rosszul fordították a nevét/címét.
2014. okt. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!!


Ingyenes a steam-en a regisztráció és szinte az összes funkció, csak a játékokér, programokér kell fizetned, ha onnan veszed majd meg őket, de van rengeteg ingyenes játék is a steamen.

Regisztrálj nyugodtan, de ne egyszerű jelszót válassz, mert a jelszócsere nem egyszerű és ha sok játékod lessz már, nehogy lenyulják a fiókod.

2014. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi szépen!:) Azt tudtam hogy van ingyenes játék azért regelek. :P
2014. okt. 10. 14:59
 8/8 anonim ***** válasza:
el kéne olvasni az ilyen szerződéseket, de manapság senki se olvassa el, valahol olvastam cikket arról hogy ha használni szeretted volna az ingyen wifit akkor el kell fogadni a feltételeket, de persze abba bele volt írva hogy első szülött gyermekét a wifit szolgáltató cégnek adja. persze csomóan elfogadták :D
2014. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!