Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony vegaszban nem működik a...

Sony vegaszban nem működik a stabilizálás miért nincs benn a plugin?

Figyelt kérdés
Mit szedjek le hogy működjön a sony stabilizer?

2014. okt. 11. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:
2014. okt. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem nyit meg semmit.


De ha a newblu triál verzióját akarod az nem érdekel nem fogok regisztrálni , nekem az eredeti stabilizáló plugin kéne másnak miért működik nekem meg miért nem amikor ugyan az a verziós vegas 11...

2014. okt. 12. 11:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jó helyen keresed illetve próbálod csinálni? Klikk a timeline-on a clipre, Tools menü -> video -> media FX, és itt kell a Sony Stabilize-t kikeresni. Lehet, hogy régebbi Vegason simán tools -> video ->stabilize volt.
2014. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen a sonyi stabilizet rakom be évek óta megvan a vegas 11 nem most kezdtem az ipart csak soha nem használtam a stabilizálót mivel soha nem is működött .


Nekem szürke marad a csúszka és alatta egy hibaüzenet van vagy mi hogy állítsa be a plugint szóval nekem hiányzik a programból a sony stabilizer plugin .


Nem tudom megnyomni az apply t vágod ? https://www.youtube.com/watch?v=y82zn9VJoCc&feature=player_d..

2014. okt. 14. 15:12
 5/9 A kérdező kommentje:
11 0 682 a verzióm
2014. okt. 14. 15:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el még egyszer figyelmesen, szavanként, amit írtam, és próbáld meg úgy!
2014. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szóval három féle fx van track ,event , és média . Hát ez tök jó de média fx ben sem csinál semmit csak annyi hogy megnyomhatom a gombot de nem tölt semmit csak elvillan.
2014. okt. 16. 18:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha felraksz egy TeamViewert, én megcsinálom neked a gépeden, ha bízol bennem annyira, rakj fel egy TemaViewert, és megoldjuk.
2014. okt. 18. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Inkább azt mondd meg hogy lehet flv t megynitni ebben a vegasban?
2014. okt. 18. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!