Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Battlestrike: Shadow of...

A Battlestrike: Shadow of Stalingrad Milyen játék lehet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Átlagos city-s játék nézd meg itt

http://www.youtube.com/watch?v=g-E7c8Huhr8

2010. jan. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy vérszegény fps gyenge grafikával mármint amit ősszhoztak a jupiter Ex(Fear)motorjából az szörnyű,a fegyverek valami kib***t szarul lettek lemodellezve gondolok itt a pphs41 re vagy az mp40 re ,olyan mintha valami shotitival lőnél, az az egészben a legjobb hogy ha szerencsétlen vagy a társaid előbb ölik le a németeket mint te.A játék menet lineáris szval unalmas hogy mész és lősz ebben nincs élvezet emelett nem nagyon történik semmi (jahh deee egy Stug IV-es tankot felrobbantassz,melyk 2 világháborús játékban nem kell tankot robbantani?) a vége felé felvehetsz egy gázmaszkot mert kiengednek valami vegyszert micsoda izgalom,a játékot kb 2-3 óra alatt ki lehet tolni 3 óra ha mindenhova bekukkantassz.Ja még az M.I ről nem esett szó hát fel kelett volna vennem mit összeszerencsétlenkednek X firera videóra, ha volna multija ami sajnos/szerencsére nincs akkor se tolná sztem senki.Egyébként most olcsón adják 990ft ért láttam talán annyit megér de ha még lejebb megy akkor éri meg az árát.Egyszer talán érdemes kitolni de mint ahogy írtam tucat fps a szarabbik fajtából.
2012. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!