Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom telepíteni a...

Hogyan tudom telepíteni a Movie Maker 2012-t?

Figyelt kérdés

A problémám a következő: egy fél éve rajta volt a gépemen, de bizonyos okok miatt törölnöm kellett, most viszont szükségem lenne rá. A Windows honlapjáról letöltött wlsetup-pal semmire nem jutok, mert azt jelzi, már telepítve van, így nem tudom telepíteni. Startba beírom, hogy Movie maker, semmi találat. A vezérlőpulton belül a Programok és Szolgáltatások közt sem szerepel, mégsem engedi letölteni. Torrentekkel sem jutok semmire, főleg mivel feldolgozott változatok szerepelnek a torrentes movie makerek között. (pl. Xilisoft, ImTOO)

És Windows 7-em van. Valaki segítsen!



2014. okt. 12. 21:01
 1/2 tabaki ***** válasza:

Hát ugye, az ilyesmit nem törölni, hanem uninstallálni szokás... Amennyire tudom, talán a Revo Uninstallerrel le tudod szedni a maradék bejegyzéseket.

[link]

2014. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

Ja, illik inkább a program saját oldalát belinkelni:

[link]

Itt az látható, hogy két változatban töltheted le, van egy kisebb tudású ingyenes (Freeware), meg egy tökéletesebb fizetős (Professional), amelyet azonban 30 napig használhatsz megvásárlás nélkül is. A te problémádra valószínűleg elegendő az ingyenes.

2014. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!