Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell ezt beállítani...

Hogyan kell ezt beállítani word diagramban?

Figyelt kérdés
Oszlopdiagramot készítek, ahol minden oszlop egy negyedévet jelent. Szeretnék minden negyedik oszlop alatti felirat után valami függőleges vonalat vagy hasonlót tagolásképp és minden négy oszlop alá középre magát az évszámot.

2014. okt. 13. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
a cellák formázásánál lehet hozzáadni különböző szegélyeket, minden 4. sor alján be tudod állítani hogy vastag vonal legyen. Az évszámok beírásához jelölj ki egy sort és egyesítsd a cellákat (jobb egérgomb - cellák egyesítése), a számokat meg be lehet állítani középre ugyanúgy mint a sima szövegen.
2014. okt. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
#1 azt elnézted ez nem táblázat :) szerintem diagramban nem lehet ilyet legalábbis én nem találtam ilyen beállítást
2014. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

biztos hogy lehet, mert már láttam ilyen diagramot

de én sehogy sem jövök rá

2014. okt. 13. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!