Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik magyar nyelvű Photo...

Melyik magyar nyelvű Photo shop a legjobb?

Figyelt kérdés

Olyan Photo shop programot keresek ami MAGYAR nyelvű

és érdemes rátölteni a gépre.

Természetessen INGYENEST!!!

A Picasa, Picasa3-at ismerem de ennél Jobb kellene!

Előre is köszönöm a segítséget.



2014. okt. 13. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A photoshop egy program, nem egy kategória. Melyik windows a jobb, a 7 vagy az ubuntu?


Gimpet szokták javasolni ingyenes alternatívaként.

2014. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A Photoshop egy termék neve. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy melyik Volkswagen gyártású Toyota a legjobb.


Ingyenes, magyar nyelvű _képszerkesztő_ pl. a Gimp.

2014. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Basszus, lassú voltam. :)
2014. okt. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Lajos54 ***** válasza:
100%

Akkor te nem Photoshop programot keresel, hanem képszerkesztőt. a Photoshop az a z egyik ismert képszerkesztő neve. Fizetős, nem is olcsó.

De ingyenes alternatívának ott van a GIMP, annak van magyar nyelvű változata, nem egyszerű, de sokat tud.

2014. okt. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lajos54 ***** válasza:
dettó :)
2014. okt. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A photoshop és az ingyenes szó nem nagyon szokott egy mondatban szerepelni. Több százezer forintos programról beszélünk.
2014. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tölts le valahonnan egy magyar nyelvű portable Photoshop (és nem Photo shop) programot (már van CS6 is), az kb. annyit tud, mint a telepítős változat és regisztrálás nélkül használhatod.

Te valószínűleg abban a téves hiedelemben vagy, hogy a Photo shop (ahogy te írod) annyit jelent, mint képszerkesztés, ezért úgy gondolod, hogy pl. a Picasa is egy Photo shop program.

Nos mint az előttem hozzászólók is írták, a Photoshop egy képszerkesztő program neve, méghozzá egy világelső professzionális képszerkesztő program neve. Ha nem találsz magyar nyelvű portable változatot, akkor - ahogy az előttem szólók is írták -, ott az ingyenes magyar nyelvű Gimp képszerkesztő (és nem Photo shop) program: [link]

2014. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Drone007 ***** válasza:

Az előttem szólók, már megtették az oktatást, úgyhogy én nem fogom :)

Csak egy alternatívát ajánlok. Kicsi, magyar, viszonylag sokat tud, ha gyorsan kell valami egyszerű dolgot megcsinálni egy képen a photoshop helyett ezt töltöm be:

Hornil StylePix

[link]

2014. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat

és persze a segítséget

2014. okt. 15. 09:26
 10/10 tabaki ***** válasza:

@Drone007:

A honlapjáról úgy látom, feltűnően sokat javult a "magyar" nyelve a régebbi verziókhoz képest...

De én is szeretem, nem rossz program.

2014. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!