Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akármilyen drivert telepítek...

Akármilyen drivert telepítek fel a vga-hoz utána újraindításnál a windows logó után elmegy a kép. Hang az van. Ez miért van?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne "akármilyen" drivert tegyél fel, hanem azt ami a kártyához való.....
2014. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy amit az amd oldaláról töltök le hozzá és hozzá való
2014. okt. 13. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szedd ki a karit, és takarítsd ki. Elképzelhető kontakt-hiba.
2014. okt. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 donfetibo ***** válasza:
Ha nem jön be kép az-azért van mert még se a pontos drvet húztad le hozzá, ha Atis-AMD-és akkoe menj arra az opcióra, hogy te fogod lépésről-lépésre beírni az adatokat a kártyáét! Egyszerű, kérdés milyen típ.gép, írod asztali stb. és ott pontosan be adod a kártya adatjaid és az tuti, hogy jó lesz a meghajtó, nem úgy frissíteted a meghajtót az eszközelőn keresztül, mert akkor nem lesz jó és akkor nem indul el a windű, ilyenkor az újra indításkor nyomod az F8-as gombot állandóan mig nem jön ki egy lista, ha ez meg van akkor ott válaszd ki, hogy "vga módban indítás" és akkor 100%, hogy el fog indulni és az lesz a baj amit én mondtam!
2015. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!