Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft megvásárlása?

Minecraft megvásárlása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnem meg vasarolni a minecraftot, be irok mindent nevet katyaszamot mindent es mikor az van hogy az irja ki "error" Name not available de minden nevnel ezt adja ki amiket probaltam.

Milehet a problema?

Es meg egy kerdes ilyen kor a kartyarol ugy nem veszi le a penzt?

Mivel hogy nem sikerult a vasar..



2014. okt. 13. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A kártyán szereplő nevet kell beírni (gondolom én).
2014. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azit irja "Choose your Minecraft name"

Az meg szerintem azt jelenti hogy valassz jatekos nevet ...

2014. okt. 13. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Ja, az igen, azt jelenti.

Ha nem sikerül a vásárlás, nem fog pénzt levonni, nem kell aggódnód. :) Próbálgasd még. Mondjuk rakj valami számot a foglalt név után.

2014. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Szia! Es meg 1 kerdes az gond hogy egy regi "acconton" van az az mar regebb registraltam vele.

Most akartam egy ujon registralni de nem akarja el kuldeni az emailcimre azt amit kellene igy nem tudok tovabb lepni a vasarlashoz"


Van úgy, hogy később érkezik meg az e-mail. (Vagy lehet a spamek között landolt)

2014. okt. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy az a név már foglalt, próbálj másikat.
2014. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a Minecraft egyszeri e-mail cím megadásakor nem sikerül a vásárlás, ugyanazt az e-mail címet mégegyszer nem fogja elfogadni. Na, lehet gyártani az e-mail fiókokat..............
2014. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kartya kodjat is meg kell adni ?
2014. okt. 18. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!