Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fekete képernyő egy bizonyos...

Fekete képernyő egy bizonyos játék alatt?

Figyelt kérdés

A problémám egy adott játékkal lenne csak, még pedig az Alien Isolation-nal. 3x ujra raktam már a játékot, mind a háromszor másik particióra, hdd-ről ssd-re, lefrissítettem a vga drivert, az illesztőprogramokat, directx-et, mindent amit lehetne, felbontást állítgattam, lejebb vettem a grafikát, hdmi kábelt cseréltem de változatlanul is ugyan az a helyzet: fekete képernyő. Elindítom, tök mind1 hogy tv-n vagy monitoron már a legelején a bevezetők után fekete képernyő, hang megy tovább, vga ventijei felpörögnek... Már a vga-t is szétszedtem, újrapasztáztam, kitakarítottam, szóval most már az se lehet probléma hogy túlmelegszik, mert 54 foknál nem megy följebb egy játék alatt se! Ötletem nincs már mi lehet a baj, semmi más játéknál nem csinálja ezt, minden mást visz ultra beállításon a gépem. A vicc az, hogy legelső telepítésnél jó volt, vagy fél órát játszottam vele, aztán beraktam egy új SSD-t, azóta telepítgethetem újra bármelyik meghajtómra, ugyan ez a probléma jelentkezik mind a BLACKBOX-os és a CODEX verziónál is. Valami szakinak van valami használható megoldása? Tanácstalan vagyok!


Konfig:

Amd Fx-6300 3.5GHz + CM hyper T4

Kingmax Nanon Gaming 2x4gb 2100Mhz

Asus M5A97 Evo R2.0

XFX HD7770 1GB GDDR5



2014. okt. 13. 19:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

Remélem tudsz angolul.


Ok i fixed it for myself...if your having this problem try this, but first if your screen goes black alt tab out and the game should be running in windowed if thats the case you should be able to change the resolution easily enough when it gets to the main screen.


INCASE it blacks out again on the main screen try the following


Go to your alien folder within steam, steam > steamapps > common > alien isolation > DATA


Scroll down to Engine_settings.xml and open in notepad


Scroll down to these lines


<Quality name="Windowed"int="0" precedence="1"/>

<Quality name="WindowedFullScreen"int="1"precedence="2"/>

<Quality name="FullScreen"int="2"precedence="3"/>


Change "windowed" int= to 1 and the other two int=0


Save and close (but keep the folder open as were coming back to revert the numbers)


Load the game and it should work perfectly in windowed...once on the main menu set your resolution to your native or preference and close the game correctly (that means no right clicking icon on taskbar


Go back to engine_setting .xml and change the numbers back then save and close


Game should work fine now !!

2014. okt. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!