Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kernel Power 41 (63) hiba?

Kernel Power 41 (63) hiba?

Figyelt kérdés

Üdv: Röviden a tünetek: Gépet bekapcsolom, működik minden tökéletesen kb 10-15 percig. első tünete,hogy valami gáz van: leáll a hang a videók alatt. majd nem akar progikat megnyitni, aztán már a gépet sem engedi leállítani, egyszerűen hiába kattintok a leállításra, semmi sem történik. Hardreset, újraindul, és láss csodát minden tökéletesen működik. Egész nap szépen megy, majd leállítom (normálisan) és ha másnap be akarom kapcsolni akkor sztori előröl.

Konfig: IntelCore i7 3770

16GB 1600mhz DDR3 RAM

Nvidia GT 640 (4gigás GPU) [cserélve lesz vagy GTX 560-ra vagy 650re)

Szerintetek? Driver/illesztőprogram hiba? Van,hogy nem csinálja 1-2 napig, aztán megint.



2014. okt. 14. 14:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ez egy 200ezres gép, tehát ki*as*ott jó lenne, ha valaki tanácsolna valamit, mert ez így tarthatatlan.
2014. okt. 15. 22:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ki*as*ott jó lenne, ha nem pattognál a 200 ezres gépeddel, ez itt nem a gyártó helpdeskje, hogy még neked álljon feljebb.

Amúgy ha rákeresel a hibára Google-ön, már előrébb vagy. Elvileg több dolog is okozhatja, nézz utána.

2014. okt. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megtettem, sajnos semmi további ötletem. Annyira sokféle lehet,hogy passz. Újrarakam a legújabb drivereket, Java-t, mindent. Az is megfodult a fejemben,hogy a tápegység a hibás, és ingadozik az áram. De akkor játék közben leállna. Egyszerűen nem fér a fejembe az egész, nincs 1 éves a PC.
2014. okt. 17. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!