Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 enterprise aktivál...

Windows 8.1 enterprise aktiválás hogyan?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy valaki szépen leirna egy programot vagy valamit hogy hogyan tudom úgy aktivállni a windows 8.1 enterprise-t hogy a frissítéseket telepítse ezek után is ?

Talállkoztam már olyan aktiválással win 7 esetén ahol megállt a frissítések letöltése.



2014. okt. 14. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem is kellett külön foglalkoznom az aktiválással. Ja, hogy jogtiszta szoftvert használok...

Gyakorlatilag mindig lehetséges, hogy leáll, ha nem jogtiszta szoftvert használsz. Még ha egy bizonyos ideig nem is. Még az XP esetén is volt, hogy évekig ment rendesen a gép, aztán egyszer csak kiírta, hogy "ön szoftverhamisítás áldozatává vált".

Ez van, mivel aktív kapcsolatot igényel a Microsoft szervereivel, elég nehéz 100%-ra bebiztosítanod, hogy még a frissítésekhez is hozzáférj mindig.

2014. okt. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
KMSpico val egyszerűen lehet.
2014. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pro vl-t (volume licenc = mennyiségi licenc) nagyon egyszerű aktiválni KMS Micro-val pl.
2014. okt. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
KMSpico!
2016. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!