Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az eljárás belépési pontja...

Az eljárás belépési pontja (_except_handler4_common) nem található a DLL-ben (mscvrt. Dll) Ezt pedig kékhalál követi utána pedig újra indul a gép Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
csökkentet módokban nincs semmi baj, a CHKDSK-t is próbáltam már de semmi... Kérlek segítsetek!!!

2014. okt. 15. 17:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

[link]

itt egy kép hogy mit ír ki kék halálkor.

2014. okt. 15. 17:49
 2/15 anonim ***** válasza:
Ezt kéne letöltened. és !csökkentett módban! bemásolni a C:/Windows/System32 mappába. elvileg ennek meg kellene oldania a problémát
2014. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
bocsi a link lemaradt :) [link]
2014. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nagyon köszi kipróbálom
2014. okt. 15. 19:01
 5/15 A kérdező kommentje:
telepíteni nem kell csak bemásolni?
2014. okt. 15. 19:02
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen. ha a régi megtalálható akkor kicserélni azzal.

Nem tudom meg-e oldja a problémát de ha maga a fájl séült akkor igen.

ha a kékhalál utánna is fennáll akkor valószínűleg más lesz a hiba oka.

2014. okt. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
be másoltam úgy ahogy van nem telepítettem remélem arra mondtad az igen hogy nem kell telepíteni, de nem oldotta meg a problémát...
2014. okt. 15. 19:30
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem hogy mire gondolsz telepítés alatt. a DLL fájl egy bináris kód nem lehet telepíteni ez egy eszerű könyvtászerkezet, olyasmi mint egy könyvjező. ez kapcsolja össze a programok részeit.

Ha ey sima dll fájlt töltöttél le akkor azt csak be kell másolni. a mérete 335KB. ha úgy csináltad ahogy mondtam akkor sajnos valószínűleg nem a fájl sérült. ez esetben nincs jobb ötletem. mert így távsegítségen keresztül lehetetlen megállapítani mi okozza a hibát :(

2014. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Amit adtál linket ott egy "DLLSuit_Setup_2013" fájt töltött le
2014. okt. 15. 19:37
 10/15 anonim ***** válasza:
bocsi nézek egy másikat. sajnos a sok paraszt nonprofit oldal a reklámokból tartja fönt magát.
2014. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!