Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Jó minőségű, jól futó, könnyen...

Jó minőségű, jól futó, könnyen feltörhető hangfelvevő program?

Figyelt kérdés

1 darab videót linkelek ide. Itt látok egy tetszetőset, ami a háttérben a monitoron fut. Nekem is hasonló kellene, hasonló célokra! Tudtok ajánlani valamit, ami nektek, vagy ismerősötöknek/barátotoknak bevált?


A válaszokat előre is hálásan köszönöm! :)



2014. okt. 15. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Audacity.
2014. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2014. okt. 15. 18:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Audacity. És még feltörni se kell, vagy az baj? :)
2014. okt. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Dehogy baj, nagyon szépen köszönöm!


(Csak (szerintem joggal) feltételezem, hogy amiért az embereknek fizetni "kell", arra azért a szerkesztők és a kiadók többnyire jobban odafigyelnek.)

2014. okt. 15. 18:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy a videóban az Adobe audition-t használják.
2014. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én meg joggal feltételezem, hogy amibe mások több száz óra munkát áldoztak, azért tették, hogy mások ne ellopják, hanem megvegyék.
2014. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza. Lopni meg retek egy dolog,legyen az pénz,kenyé,vagy szoftver. Annak idején a kezedet vágták volna le érte öcskös.
2014. okt. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amúgy marha egyszerű, beírod a googlebe(nem, azt ne történtek keresd, csak üsd be h Google.hu, nem kell krekkelni se)

Hogy free audió esitor. És láss csodát.

2014. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem torrenten*
2014. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

azért külömbség van illegális letöltés és lopás között.

Letölteni olyan mintha úgy lopnád el vki autóját hogy neki is megmaradna.


Am meg szerintem nincs benne semmi rossz, én soha nem vennék meg látatlanban egy programot.. hány játékot árulnak 50 euróért aztán egy befejezetlen fos az egész.

És az a jó benne, hogyha tetszik akkor utólag is megfizetheted és semmi kárt nem okozol


Másik dolog, hiába álszenteskedik valaki, olyan nincs, hogy ne használt volna még "illegálisan" vmilyen programot..(pl windows, office,nod32 stb) vagy nem csak programot, de filmeket, zenéket.. a legtöbb ember nem engedheti meg magának hogy mindezekért fizessen..

2014. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!