Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom megcsinálni...

Hogyan tudom megcsinálni Macro Recorder használatával?

Figyelt kérdés
Addig megvan, hogy felvettem az utasítást, el is indítottam, működik... Már csak arra nem tudok rájönni, hogy ha az ablak nem aktív tehát lerakom tálcára akkor hogyan működtessem. Tehát közben tudják mást is csinálni és csak arra az egy ablakra vonatkozzon az ismétlés.

2014. okt. 16. 17:05
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem, ezt igy nem fog menni. (ahogy az embereknek sem megy, úgy a macro rekorderek sem tudnak) nem aktiv ablakban kattingatni, illetve billenytűvel vezérelni a nem aktiv ablakot.


Ha tudja a macro rekordered az ablak ID-jét meghatározni és csak oda küldeni a parancsokat, talán működhet.


De az ablak ID-je minden egyes inditáskor változik, tehát ez sem megoldás mert az egyszer meghatározott ID a következő alkalommal már nem használható.


Egy módszer működhet (legalábbis nállam müködik is) Virtualis gép + macro rekorder.


A virtualis géped leteheted tálcára (attól még abban fent lehet az aktiv ablak amiben a macro rekorder kattingat - igy működik a dolog.)


Hátránya, hogy viszonylag erős gép kell hozzá, mivel a virtuális gép elég sok erőforrást igényel.


Sok sikert.

Üdv.

2014. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!