Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet lemondani a Windows?

SEFOX DDI kérdése:

Hogyan lehet lemondani a Windows?

Figyelt kérdés

Windows 7-et megvettem, aktiváltam egy gépre. De új gépet vettem és arra akarom most már ezt a windows, de a windows első aktiválásakor lellenörzi a gép felépítését, és ha másokon aktiválnám, nem engedi. Ilyenkor mit lehet tenni?

Vagy ha az alaplap tönkre megy és újat veszem akkor se az lesz és azt nagyon figyeli. Akkor mit kell tenni?



2014. okt. 16. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
OEM windows -t vettél, loaderrel megkerülheted, akkor működni fog, vagy MS supportnak irogathatsz, hát ha... esetleg telefonos aktiválás...
2014. okt. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na jó, de eredetit akarok, mert eredeti a windows. A support meg fel se veszi a telefont, csak viszi a pénzt és szar zenét játszik. 300Ft/perc
2014. okt. 16. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2014. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tengor ***** válasza:

Nagyon drága díjcsomagban lehetsz, ha 300 Ft-ért hívod őket percenként.

Fontos lenne tudni, hogy milyen Win 7-et vettél. Ha OEM kiszerelés, akkor azt nem fogod tudni jogtisztán áttenni a másik gépre. Az új géphez külön kell megvenned a rendszert.

2014. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hardver változás esetén telefonos aktiválással lehet... persze egyszerűbb loaderrel.
2014. okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!