Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem enged másolni az...

Miért nem enged másolni az AUDACITY? Letöltöttem az AUDACITY programot, és a youtubon megnéztem hogyan kell zenét vágni, de amikor ahhoz a részhez érek, hogy kellene másolnom, akkor az a lehetőség inaktív! Windows8.1 et használok!

Figyelt kérdés

2014. okt. 17. 14:47
 1/6 tabaki ***** válasza:

Meséld el inkább, hogy mit csináltál, mert én sem a YT-videót nem láttam, se téged munka közben. Így nem könnyű megtippelni, mi nem stimmel a kettő közt.

Nehéz elképzelnem, mi lehet a gond, mert az Audacity az egyik legegyszerűbben kezelhető program, ráadásul pont úgy működik, ahogyan száz más helyen megszoktad: Kijelölés, Ctrl+C, Ctrl+V. Jöhet a beszámoló.

2014. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kijelöltem a kivágni kívánt részt, a kijelölő eszközzel, az eszköztárból. Utána rámentem a szerkesztés fülre, és ott akartam kattintani a másolás fülre, ami inaktív volt! És itt elakadtam! De ha az általad említett ctrl+c kombinációt használom, akkor se ad lehetőséget, hogy azt új lapra, külön mentsem! :(
2014. okt. 17. 15:45
 3/6 tabaki ***** válasza:
Hát bocs, nem nyolcas alatt használom, de sem linuxon, sem Windowson nem tudtam reprodukálni a hibát. Honnan töltötted le, és melyik verziót?
2014. okt. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoftverhotelről töltöttem le, és a 2.0.5 ös verzió! Ez való elvileg a win 8 ra! Lefotóztam a képernyőt, hogy hogy néz ki a dolog, ha adsz egy email címet elküldeném! Hátha úgy többre megyünk ha látod, miről beszélek! Ígérem nem foglak utána zaklatni! :) És köszi, hogy veszed a fáradtságot és bíbelődsz a problémámmal! :)
2014. okt. 18. 06:24
 5/6 tabaki ***** válasza:

Nem tudom, segít-e bármit is, de töltsd le a saját oldaláról a legfrissebb verziót. Gondolom, Windowsod van, akkor ezt:

[link]


Ide küldhetsz: tabakisakal@gmail.com


Itt egy (angol) oldal a program és a W8 kapcsolatáról, esetleg nézd át, nem találsz-e valami összeférhetetlenséget:

[link]

2014. okt. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Letöltöttem onnan, ahonnan javasoltad, és teljesen jól működik!!! Köszönöm még egyszer a segítséget! :) :) :)
2014. okt. 18. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!