Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program, és ha...

Van ilyen program, és ha igen, mi a neve?

Figyelt kérdés
Olyan program kellene nekem amiben be lehet állítani hogy adott időpontban elindítson egy vagy több másik programot, pl ha bekapcsolva hagyom gépet éjszakára akkor beállítom neki hogy pl hajnali kettőkor indítson el valamit és hajnali kettőkor elindítja...

2014. okt. 17. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, hogy Windows Feladatütemező (ha Windowst használsz) vagy cron (ha Linuxot).
2014. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
valami nem okés nála, kipróbáltam de nem indítja el amit beállítottam neki..:/
2014. okt. 17. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Melyikről beszélünk? Windows alatt azt hiszem nem elég létrehozni, engedélyezni is kell. Bár Windowsban egyáltalán nem vagyok otthon.
2014. okt. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nah sikerült... xD egy helyen állítottam be hogy mit indítson, de két helyen kellett...:D én csak az indításnál állítottam be de a műveletnél is be kellett volna...
2014. okt. 17. 19:50
 5/5 A kérdező kommentje:
Am Win7 alatt a feladatütemezőben
2014. okt. 17. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!