Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » "csgo. Exe mukodese leallt. A...

V. Bence kérdése:

"csgo. Exe mukodese leallt. A windows megoldast keres a megoldasra". Nem indul el a cs go hanem ezt az uzenetet kapom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a gépigénye megvan esetleg az intel chipset familyvel lehetne gond, de rájöttem, hogymég azzal is kéne működnie, ugyhogy néztem róla videót és ott azt mondták, hogy jobb klikk után menjek rá arrra, hogy kompatibilitási problémák megoldása de nekem nincs olyanom MIT TEGYEK?
2014. okt. 17. 19:47
 1/2 omiki11 válasza:

Szia van egy otletem nekem bevalt:)

Belepsz a steambe:~jobb klikk a jatekra~tulajdonsagok~inditasi opciok beallitasa ha ez van beirva -autoconfig akkor ird at -safe-re~lepj be a steam mappaba~steamapps nevu mappat nevezd at old_steamapps-re~csinalj egy uj mappat steamapps neven~torold le a jatekot~rakd vissza aztan torold le az old_steamapps mappat.:) remelem segitettem:)

2016. szept. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 omiki11 válasza:
Bocsi ne az old_steamapps mappat torold le hanem a simat:)
2016. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!