Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a teendő, ha nem tudok...

Mi a teendő, ha nem tudok törölni egy programot?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem új gépet, a McAffee próbaverzió a napokban járt le rajta, de ma kiírta, hogy "Blokkolt potenciálisan nemkívánatos program"ot talált. Ugye három lehetőség van ezen az ablakon: eltávolítás, engedélyezés, bezárás. Ha az eltávolításra megyek, azt írja, hogy ha leokézom, a McAfee automatikusan eltávolítja a programokat; ha pedig a Mégsét választom, akkor én magam hajthatom végre az eltávolítást. Hiába okézom le, vagy mégsézem, vagy akármi, újra és újra, pár másodpercenként feljön a már fentebb említett ablak. Borzasztóan idegesítő. Megkerestem a programok között azt a programot, amit a McAfee talált, mondván, hogy ha a MacAfee nem hajlandó törölni, akkor majd én, de egyszerűen nem engedi a törlést a gép. Elkezdi, aztán kedvesen kiírja, hogy "a művelet nem fejezhető be, mert a mappa vagy benne egy fájl meg van nyitva egy másik programban. Zárja be, próbálkozzon újra." Na ezt nem értem, mert minden programot bezártam, újra is volt már indítva a gép, és egyszerűen nem tudok törölni. Bocsánat, hogy nem vagyok hozzáértő, de kérem, hogy aki tudna nekem segíteni, tegye meg, mert nagyon jól jönne. Leugatás helyett az emberi hangvételű, segítő szándékú válaszokat preferálom.

Köszönöm előre is.



2014. okt. 17. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Az van ilyenkor, hogy még fut a káros program, ki kell gyilkolnod feladatkezelőből, és utána tudod a McAfeeval elintéztetni, majd az irmagját is kiirtani.
2014. okt. 18. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!