Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálja ezt a Windows 8?

Miért csinálja ezt a Windows 8?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt telepítettem fel a Windows 8-at a gépre, mivel a felbontás miatt nem lehetett futtatni alkalmazást. A videokártyaa illesztőjét feltettem, ekkor nagyobb lett az érték. Na itt a bibi, mert ekkor engedte futtatni pl. a kapcsolatok alkalmazást, de abban a minutumba a képernyő elfeketedett majd ujraindult a gép. Gondoltam először h nem jó a op rendszer, szal amit a másik géphez kaptunk eredetit tettem fel, az windows 8.1, ugyanez volt...sztem a gép miatt van. Mi lehet a hiba?? Tudtok valamit rá?? Ja, ha fontos Aser Aspire One gépem van, USB-ről telepítettem.

2014. okt. 18. 19:27
 1/2 anonim válasza:
ugy cserelted ki a videokartyat,hogy kozben be volt kapcsolva a gep ?
2014. okt. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem kicseréltem, hanem az illesztöprogit telepitettem fel, mert nem ismerte fel gép. utánna ujrainditottam.
2014. okt. 23. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!