Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Leszedtem a dark sector nevű...

Hdnohab kérdése:

Leszedtem a dark sector nevű játékot nosteamről ami fél éve működött is rendesen, de most ismét feltelepítettem, elindul az elején az intro, nyomok egy entert és kilép, vagy végigmegy az intro és kilép. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
(semmi hibaüzenetet nem ír csak simán kilép)

2014. okt. 19. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ugyan az a konfig és op rendszer ?
2014. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ugyanaz minden azért is nem értem
2014. okt. 21. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csinálnák egy tisztitást
2014. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szinte minden héten lefuttatok egy cccleaner tisztítást ugyhogy nem ez a hiba.Annyit tudok ,hogy a játék pc portjának van vmi baja a felbontásokkal és szerintem az alap felbontás lehet a hiba oka csak azt meg laucher hiányában fogalmam nincs hogy hogyan módosítsam.Fél évvel ezelött is kilépett de utána bejött a menü és át tudtam állítani de most nem jön be a menü se ,pedig már 3x újratelepítettem.Se directx se physx se a visual basic nem segített,hiába tettem fel ezeket.
2014. okt. 21. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!