Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sharepoint Designer 2013...

Sharepoint Designer 2013 használat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A Sharepoint Designer 2003-as és 2007-es verziójával már találkoztam és gondoltam megnézem milyen a 2013-as. Sikeresen fel is raktam el is indult, de egyszerűen nem tudok új weblapot létrehozni. Ha új üres webhelyet akarok létrehozni meg kell adni egy új weboldal nevet, de bármit adok meg neki nem fogadja el (az szervernek futtatnia kell a Sharepoint Designer Foundationt). Ez annyit jelent, hogy azt is fel kéne telepítenem a gépre, vagy más weblap cím kell? Előre is köszönöm!


2014. okt. 19. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég sokat foglalkoztam régen a Sharepoint-tal, de én már a 2010-ben se tudtam eligazodni. Ugyanezt a hibát hozta ki nekem is folyton...egy rohadt weblapba nem tudtam sehogy se belekezdeni. Felidegesített, és hagytam a francba. Olyan az egész program logikája, mint ha tudatlanok rakták volna össze, akik sose foglalkoztak ilyennel.
2014. okt. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!