Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A CS:GO-t letöltöttem (vagyis...

A CS:GO-t letöltöttem (vagyis ráírtam lemezre és feltettem) De a launchert elindítom stb, és a csgo-t (a játékot) elindítom és nem indítja el csak ilyen fekete kép jelenik meg. (mintha töltene) Mi lehet a gond ez csak Steammal működik vagy mi?

Figyelt kérdés
Ha csak Steammal adjátok meg a linket honnan löltsem le, meg hogy hogyan használjam pls!

2014. okt. 19. 18:15
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
steamen megtalálod a játékot ha beírod a keresőbe a a nevét... Onnantól már csak meg kell venni.
2014. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
de ha le van már töltve akokr is kell steam? mert nem akar el indulni!
2014. okt. 19. 19:21
 3/36 A kérdező kommentje:
miert kéne megvenin ? akkor kell steam vagy nem?
2014. okt. 19. 19:22
 4/36 anonim ***** válasza:

Míért ne kellene megvenni? Nem ingyen osztogatják a global offensive-t. Anélkül meg, hogy nem veszed meg és aktiválod be steamen nem fogsz vele játszani.

Hiába töltöd le a pirtby-ről még nem fog működni mert nincs feltörve a multija.

2014. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
de nekem elég lenne botok ellen is és lemezről tettem fel mert ráírtam! így sem tudsz megoldést a vásárláson kívül?
2014. okt. 19. 20:34
 6/36 anonim ***** válasza:
Lehet a torrent nem kerek, vagy a configoddal van valami, ami nem tetszik neki. Próbáld meg máshonnan/másik torrentet letölteni.
2014. okt. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Ha normális crack van hozzá, akkor elvileg offline tudnod kéne vele játszani steam nélkül is.
2014. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Igen! Ez egy lemezről gépre töltött változat de teljes! Ott vana a mappába: a csgo, csgo_launcher, csgoadm, csgop.Meg ott a bin meg minden!El indítoma a launchert és ott van hogy Play game!Ott van, hogy Run Csgo és engedélyezni kell a csgodamot meg mindent és el kéne indulnia az után a sima csgonak de, megnyitom várok és fekete lesz a kép aztán eltűnik! Szerinted mi lehet a gond! Torretről letöltött lemezékfájlt tettem rá lemezre aztán tettem fel a játékot! Van köze ennek az elindításhoz?
2014. okt. 20. 19:12
 9/36 anonim ***** válasza:
Nincs, csupán kiírtad lemezre. Ez nem befolyásolja. Valószínűleg amúgy sem működik, de az én meglátásom is az, hogy egy tört játék egyik configon működik, másikon nem (példának okáért én is letöltöm a progit, kommentelőknek működik, nekem b**zik elindulni). Ilyenkor letöltöm máshonnan/másik torrentet, hátha az jó lesz. Esetlegesen másik crack-et (csupán, hátha azzal indul).
2014. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
de crack az mire is jó az elindításhoz? mondtam mik vannak a mappába felőlem le is írhatom! A crack mire jó?
2014. okt. 21. 14:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!