Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha sikerül feltennem egy...

Ha sikerül feltennem egy "Hackintosht" milyen funkciókat nem tudok elérni az op. Rendszerben?

Figyelt kérdés
Mi az amiben korlátozva leszek? Gondolom a vásárlásban biztosan, szóval mennyire lehetséges a tört programok használata OS X-en? Van olyan egyáltalán?

2014. okt. 20. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagy nehezen felgyötörtem. Abban leszel korlátozva, hogy ha nem PONTOSAN olyan videokártyát használsz, amilyet támogat, nem fog működni semmi, ami 3D-t használ, vagyis ugrott a Final Cut és mellesleg a Logic is. Innentől pedig felesleges is, hogy OSx-et használj IBM kompatibilis PC-n, semmi előnye nem lesz, csak hátránya. Hacsaknem egy specifikusan, kizárólag OSx-re írt programot akarsz használni, de akkor már sokkal egyszerűbb letölteni egy VmWare Image-et, amin eleve rajta van az OSx, elvégre abban is csak a 3D gyorsítás hiányzik.
2014. okt. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Lehet tudni, hogy milyen kártyákat támogat?

GTX 260 OC-t használok, a maga idejében népszerű kártya volt.

2014. okt. 21. 13:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek:

[link]

2014. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hackintosh-al sok szívás lehet. Retail verziót egy bizonyosan összeállított konfigra lehet tolni. Kext-eket felteszed és elég stabil. Külföldi oldalakon összeírták, mik jók. Laptopra nagyon necces, talán néhány HP egy-két dolgot leszámítva viszi. Pl. nincs bluetooth vagy a gyári wifi cserére szorul...

Általános célokra a Windows teljesen elegendő.

Kb. egy ütős asztali 150-200k-ból kijön. Csak a rendszer miatt felesleges ebbe fécölni.

2015. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: valószínűleg nyomós oka van annak, hogy hackintosht akar, például ha egy mac-exkluzív programmal akar dolgozni vagy kell dolgoznia. Ilyenkor az alternatívák nem megoldások.
2015. jan. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Asztalira ami árat említettem az Hackintosh konfig is lehet. Gyakorlatilag az összes Intel processzor támogatott, nVidia kártyáknál pedig a zöme optimális. Alaplap, ami nagyobb figyelmet igényel, rendesen támogatott legyen. Kb. 25-40k. Ritkán vágok videókat vagy végzek hasonló munkákat. Egy-két exkluzív program valóban van. Sőt, jóval több.
2015. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jmuzsi ***** válasza:
én pl a hangbeli diktálás mijadt szeretnék hackitost mert mozgáskorlátozottként nehezen írok
2016. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!