Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet a windows xp-t...

Hogy lehet a windows xp-t visszarakni windows 7 rendszerről?

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
berakod a windows xp telepítő cd-t és újraindítod a gépet
2014. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ha ilyen könnyű lenne akkor nem kérdeném......

Nem csinál semmit a telepítő, csak simán betölt a win7

2014. okt. 21. 15:10
 3/16 anonim ***** válasza:

Pedig nem nehéz a rendszertelepítés, csak érteni kell hozzá. BIOS-ba be kell lépni (nálam ez DEL), beállítani a boot sorrendet, vagy a rendszer betöltése előtt nyomkodni a gyors boot menü gombot (nálam ez F8).


Utána pedig azt csinálni, amit az 1. mondott, és követni a képernyőn megjelenő utasításokat.

Egyébként ha ennyire nem értesz hozzá, én nem próbálkoznék a helyedben.

2014. okt. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Beállítottad, hogy a dvd-meghajtóról bootoljon?
2014. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
bekapcsolásnál meg kell nyomni egy billentyűt (számítógéptől függ hogy melyiket), ki fogja írni, ezután egy kék képernyő jelenik meg beállításokkal, ott az indításnál lesz egy sorrend (merevlemez, CD/DVD meghajtó, stb), állítsd be 1. helyre azt a meghajtót, amiben a CD van és azután indítsd újra.
2014. okt. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 P.O.C. ***** válasza:

Belépsz a BIOS -ba, és első BOOT eszközként az optikai meghajtót állítod be, vagy boot menüből választod ki az optikai meghajtót.


Ebbe a táblázatba benne van néhány gyártó billentyű parancsa:

[link]


Ha lemez boot -olható, akkor kérni fog hogy nyomjál egy billentyűt a folytatáshoz.

(Az eredeti lemez mindenképp boot -olható, illetve a nem eredeti is, ha azt hozzáértő személy írta ki.)


Után meg tudod formázni a Windows 7 partícióját a telepítővel és már mehet is fel az XP.


A gépedhez tartozó Windows XP drivereket, még telepítés előtt szerezd be (ajánlott!).

2014. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
okés köszönöm a tanácsokat valamelyik csak bejön.Amúgy eddig simán ment a telepítés meg minden csak ez a win7 már elnézést egy rakás lócitrom :)).Hétvégén raktam fel de máris megutáltam, mert semmi sem jó amit szeretnék vele.PL: Forma1 játék egyáltalán nem megy,(erről is van/volt egy kérdésem) counter strike-ban a pingem ugrál össze-vissza pedig eddig xp-vel semmi problem nem volt.
2014. okt. 21. 15:40
 8/16 A kérdező kommentje:
15:16 azt hogy kell?
2014. okt. 21. 15:41
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8 Pont úgy ahogy fönt többen is leírták. Egyébként ha nem így raktad fel a win7-et (tehát frissítetted és nem tiszta telepítést csináltál) akkor nem csodálom hogy szar.


Ezt onnan gondolom, hogyha tiszta telepítés lett volna, akkor most nem tetted volna fel ezt a kérdést. Hiszen ugyan úgy kell...

2014. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Feladom ezt a gépet én mindjárt kihajintom az udvarra mert semmi sem jó.Minden úgy csináltam amit írtatok de nem bootol a cdről!!!!! pedig beállítottam, hogy a dvd meghajtóról töltsön de mégsem. mindent nyomkodtam F8, del meg stb... de semmi sem változott.Kiírja éppen mit töltsön be csak az a baj, hogy csak a windows 7-et írja ki !!!!!!!!!
2014. okt. 21. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!