Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan rögzítsek mikrofont...

Hogyan rögzítsek mikrofont rendszerhangok nélkül?

Figyelt kérdés
Próbáltam FL Studio-t és Action-t de ami felveszi a mikrofont az rögzíti a mögöttes rendszerhangokat is pl youtube lejátszása. Ezt szeretném valahogy letiltani.

2014. okt. 22. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
A Windows hangerő-vezérlőpultján (Start menű futtatásba írd be sndvol32.exe, vagy a jobb alsó sarokban a tálcán dupla klikk a hangszóró ikonon) felvételi forrásként (Beállítások/Tulajdonságok menűpont Hangerő Beállítása: felvételhez), csak a Mikrofon csatornát válaszd ki/növeld fel a hangerejét - a többit (leginkább a Stereo Mix/What U Hear nevűeket) - némítsd el, csökkentsd zéróra a hangerejét.
2014. okt. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hangerőkeverő megnyitása után nekem nincs felvételi forrás csak kimeneti hangok erősségét tudom állítani.
2014. okt. 22. 18:18
 3/7 anonim válasza:
beírod a start menübe:%SystemRoot% ,megnyomod az entert ,utána bemész a system32 nevű mappába és duplán rákattintasz a SoundRecorder alkalmazásra.ez egy hangrögzítő.
2014. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A Sztereó keverőm le van tiltva a felvételi beállításoknál és ugyanúgy rögzíti a rendszerhangokat. Ha be van kapcsolva és ha ki van kapcsolva is ugyan az.
2014. okt. 22. 18:37
 5/7 A kérdező kommentje:
A beépített hangrögzítő működik köszönöm. Nem értem a többi szoftvernél ezt miért nem tudtam beállítani.
2014. okt. 22. 18:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Tévedtem.. Ha elindítok egy videót és közbe beszélek mind a kettőt rögzíti. Nem lehet elérni sehogy hogy csak a beszédet rögzítse?
2014. okt. 22. 19:00
 7/7 A kérdező kommentje:
A megoldás : Open Broadcaster Software. Le lehet venni a hangokat és csak a mikrofont rögzíti. Köszönöm a segítséget.
2014. okt. 22. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!