Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Itunes segítségével hogyan...

Itunes segítségével hogyan lehet letölteni zenét?

Figyelt kérdés

Telepítettem az Itunes szoftvert a számítógépemre, el is kezdtem létrehozni a programon belül egy Apple Accot, de a bankkártyás résznél elakad a dolog, pedig valós adatokat adtam meg. Próbáltam az apple.com oldalán létrehozni egy Apple Accot ami sikerült is, de a program valamiért nem fogadja el ezt az Accountot.

Én csak egyetlen egy Itunes-en lévő ingyenes(!!!) Podcastet szeretnék letölteni, ami sajnos csak ilyen formában elérhető. Meghallgatni meg tudom, de szeretném egy MP3 lejátszóra rátenni, de sehogy nem tudom letölteni az említett ingyenes Podcastet. Valakinek valami ötlet? Sajnos nem nagyon értek az Itunes-hez és csak próbálkozom. Addig eljutok, hogy megtalálom a számot, meg free...de nem tudom letölteni. Vagy ez egyébként sem lehetséges? Köszi előre is ha valaki megpróbál segíteni.



2014. okt. 23. 01:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!