Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudok Windows 8-at telepíteni...

Tudok Windows 8-at telepíteni ilyen alaplappal?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy egy ilyen típusú alaplappal rendelkezem: Gigabyte EP43-DS3 (Socket 775)

Windows 8.1-et szeretnék telepíteni a gépre. Újratelepítés előtt gondoltam összeszedem a szükséges drivereket, de ehhez az alaplaphoz nem találtam olyan drivert ami windows 8-at supportol?!

Létezik rá, vagy régi az alaplap és nem tudok emiatt win8-at telepíteni?


Előre is köszi a segítséget!



2014. okt. 23. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
-fel tudod telepíteni a merevlemezedre a win8-at , de mivel az alaplaphoz csak win7-ig írtak drivereket, ezért ha netán a win8 olyan extra hardvert érzékelne amihez nincs a 8-as telepítőlemezén sem alap driver , akkor az sárga felkiáltójellel fog megjelenni az Eszközkezelőben ...
2014. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy lassan 6 éves Fujitsu laptopom van, nemhogy 7-eshez, de Vista-ig adtak ki driver-eket. :DD Mégis használtam a 7-est rajta, sőt már 1 éve a 8.1-et futtatja hibátlanul. Driver Magician sokat segít. Megkeresi a driver-eket a gépedhez interneten keresztül. Sajna fizetős a program.
2014. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!