Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program, amivel le...

Van olyan program, amivel le lehet törölni olyan fájlokat, amiket a Windows nem enged?

Figyelt kérdés

Olyan programra gondolok, ami figyelmen kívül hagyja, hogy mit szeretnék letörölni.

A régi Windowsból(az újratelepítés előttiből) fennmaradt néhány régi rendszerfájl, amik összesen 14 GB-ot foglalnak, és sehogy sem bírom őket letörölni.

HELP!!



2014. okt. 23. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Bebootolsz egy live lunux-szal és kitörlöd őket.
2014. okt. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

háát, végülis ez is jó. köszi! :)

de ha van más, egyszerűbb mód erre, arra is kíváncsi lennék...

...mert sajnos nincsen live linux cd-m, bár szerezhetek, de ha van más megoldás, azt választanám.

de ez se rossz!

2014. okt. 23. 15:59
 3/6 Gábor_79 ***** válasza:
Ingyenesen letölthető. Èn a Parted Magic-el mentem a legtöbbre. Aztán kell egy Yumi vagy Rufus, amivel boot képes pendrive-ot készíthetsz.
2014. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ingyenes, magyarul is tud és olyan fájl vagy mappa eddig nem létezett, amit ezzel nem tudtam volna letörölni. Telepítés után a Windows Intézőben ráviszed a kurzort a törölni kívánt mappára vagy fájlra, jobb klikk, Unlocker, aztán a többit meglátod. Ha a törlési lehetőség inaktív, akkor előbb fel kell szabadítani (ha több fájlt mutat, akkor a mind felszabadítása segít), utána lehet törölni. Persze ez így értelmetlen, de a program működése közben minden világossá válik.

[link]

2014. okt. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amúgy egyáltalán nem értelmetlen, nagyjából levágtam. :)

2014. okt. 24. 09:16
 6/6 A kérdező kommentje:

Tök jó!

Tényleg letöröl mindent. :D

2014. okt. 24. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!