Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Microsoft Office 2013 -...

Zukimi01 kérdése:

Microsoft Office 2013 - sikeresen letelepítettem, aktiváltam. Erre pár hónap után kiírja, hogy "A termékaktiválás nem sikerült, kompatibilis üzemmód. " és módosítanom kéne a termékkulcsot. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék hozzányúlni addig, amég nem kapok tuti tippet, mert az előző Microsoft Office csomagot is ezzel csesztem el... Ezt nem szeretném elrontani ezzel, szóval nagyon szépen kérlek titeket, hogy segítsetek! Ha kéritek, akkor a hibaüzenetet teljes egészben leírom. Előre is köszönöm!

2014. okt. 23. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Eredeti?
2014. okt. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem...Daemon Tools-al aktiváltam.
2014. okt. 23. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Daemon Tools-al aktiváltad? o.O Ilyenről se hallottam még :D Van egy olyan, hogy Microsoft Toolkit. Ezt töltsd le, ezzel aktiváld, és minden jó lesz.
2014. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oks. thx :)
2014. okt. 23. 18:09
 5/6 anonim válasza:

Kedves kérdező, sikerült ?


Egy érdeklődő, akinek szintén hasonló baja van.

2014. okt. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szintén hasonló problémám van...
2016. febr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!