Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért csinálja ezt a Steam?

Mért csinálja ezt a Steam?

Figyelt kérdés

Haveromnál ez a gond jelentkezett amikor egy "vírus" miatt, ami nincs is a gépén,csak azt hitte Uninstalálta a Steamet.

Amikor újra telepítette akkor ez a kép fogadta.Minden fájl meg van a játékokhoz,de a Steam azt mondja hogy telepítsed fölfele.

Erre mi a megoldás?


2014. okt. 23. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Töröld le tedd fel újra. miután törölted a regedit-ben is töröld a játék bejegyzéseit.
2014. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szóval, ha jól értem akkor belépés után az összes játék neve szürke volt, mintha nem is lenne a gépen?


Ha igen, akkor ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy telepítés és oda telepítem ahol ténylegesen van. Ilyenkor jó esetben el kezdi leellenőrizni a létező fájlokat magától.

2014. okt. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Értem és a mentések elvesznek?Hogy ha a meglévő,de nem érzékelt fájlokat töröljük?
2014. okt. 23. 21:55
 4/12 A kérdező kommentje:
Teljesen úgy van ahogy leírtad,megpróbáljuk!
2014. okt. 23. 21:56
 5/12 A kérdező kommentje:

UPDATE:Megpróbáltuk de azt írja a Steam hogy az adott mappának üresnek kell lennie.

De inkább a mentések miatt aggódunk,nem azért hogy újra kell tölteni.

2014. okt. 23. 21:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor... csináltass a steam-el egy új telepítési helyet, majd helyezd át oda a játékmappákat. Utána próbáld telepíteni. Ezt még csak egyszer próbáltam akkor jó volt. Sajnos nekem is sokszor csinálta újratelepítéskor.
2014. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Értem,Köszönöm a választ,de egy kérdésem még megválaszolatlan :)

A mentésekkel mi lesz? :D

2014. okt. 23. 22:02
 8/12 anonim ***** válasza:
Azokat sajnos passzolom. A GTA 4-nél mikor ezzel szívtam elvesztek, pedig a windows live-on (vagy mi az) igazán tárolódhatnának... Szóval ahol nem tárolódik a Steam felhőben ott szerintem bukó. :/
2014. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bár, ha a windows nem új akkor lehet még remény.
2014. okt. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én úgy gondoltam,hogy a SteamLibary-s játék fájlokból kicsempésszük a mentéseket,és amikor feltelepíti újra a játékot akkor be tesszük a fájlok közé.
2014. okt. 23. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!