Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A RegClean Pro programom...

A RegClean Pro programom mindig lefuttat valami keresést, és aztán mondja, hogy van pár baj amivel foglalkoznom kéne, de meg kell venni hozzá valamit, enélkül nem lehet megoldani?

Figyelt kérdés

Az új laptopomon van, ezért félek, hogy mik lehetnek ezek a bajok. Nagyon hülye vagyok ehhez. Nincs olyan program, amit lefuttaok, és ki is törli a problémás dolgokat, nem kell érte fizetni?

Köszi


2014. okt. 23. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Én ezt használom: Wise Registry Cleaner

Tud magyarul is. Hébe-hóba lefuttatom, ami veszélyes probléma (szerinte) azokat nem jelöli ki autmatán. Be lehet állítani mély-vizsgálatot is.

2014. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Távolítsd el ezt a programot, nem jó semmire
2014. okt. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor mit töltsek le helyette? Mert a CCleanert letöltöttem, de az csak ilyen programokat mint a Gimp, meg ilyesmi akar velem kitöröltetni.
2014. okt. 23. 21:58
 4/4 tabaki ***** válasza:
100%

És mi volt a baj az ajánlott Wise Registry Cleanerrel?

Egyébként a CCleanert sem értem, nem jellemző rá, hogy cigányútra szalad.

2014. okt. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!