Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Írnátok képregény készítő...

Írnátok képregény készítő programokat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mostanában rávagyok kattanva a rajzolásra, és arra gondoltam hogy rajzolnék egy képregényt. A kézzelrajzolt képregény már kiment a divatból (legalábbist én úgy tudom), ezért kéne egy program, amiben tudok saját figurát/karaktert és hátteret rajzolni.

Tudom, ehez a paint is megfelelne XD, de nekem valami olyan program kellene ami külön ehez van.

Ha lehet ne olyanokat írjatok ami a neten van, olyan legyen amit lelehet tölteni vagy meglehet vásárolni.

Azt olvastam a neten hogy a gimp-el is lehet képregényt készíteni, ezzel az volt a baj hogy nem tudom kezelni a gimp-et, majd megpróbálom megint, de adigis írjátok a program neveket :).

A válaszokat előre is köszi.



2014. okt. 24. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Manga Studio

Comic Creator

Poser Pro

Corel Painter

2014. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__6..

A rajzokat megcsinálhatod bármivel, a rendezgetéshez, szövegekhez nyomatékosan javaslom az Inkscape-et.

2014. okt. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!