Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a Rome total...

Edem70 kérdése:

Miért nem indul a Rome total war telepítője?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem,ment rendesen,aztán rátettem az 1.3 patchet,és a játék a 10-15. csata után mindig kilépett.meguntam,és letöröltem a patchet,erre a játék sem indult,letöröltem,ujra telepítettem volna,de az azt írta: Ellenőrizze hogy helyesek-e a megadott elérési utak: F(virtuális meghajtó):\1033.mst


Mi a probléma? Mit tegyek?



2014. okt. 26. 14:44
 1/1 Gábor_79 ***** válasza:
A registry-ben maradhatott valami "hulladék" ami rossz fele mutat. Kell valamiféle registry tisztító, mint CCleaner, vagy Advamced system care, Tune up utilities, Wise Registry Cleaner, Ashampoo Registry Cleaner, esetleg Auslogic Reg Cleaner [link] Ezt most letöltöttem ellenőrizendő, épp csak nem telepítettem.
2014. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!